ROZBOR TOPNÉ VODY

Nabízíme možnost otestovat si vodu ve vašem topení, bez toho, aniž by jsme Vás navštívili! 

Zašleme vám zkumavku pro odebrání vzorkové vody z vašeho topného systému. Následně vyhodnotíme výsledky a při záporných testech vám doporučíme, jak vodu ošetřit tak, aby neškodila vašemu kotli, radiátorům, podlahovému vytápění a celému topnému systému.1. Vytvořte objednávku

Vyplňte formulář níže, následně vám zašleme platební instrukce a po obdržení platby vám na vaši adresu zašleme zásilku s  testem.

2. Obdržíte zásilku

Zašleme vám speciální nádobku, do které nanesete vzorek vaší topné vody. Je to velmi jednoduché, ale pro přesný postup zasíláme intuitivní návod.

3. Vzorek zašlete zpět

V zásilce, kterou vám doručíme, zašleme spolu s testem také zpětnou obálkou, do které zpět vložíte vzorek a zašlete na naši předvyplněnou adresu.

4. Testování vzorku

Po obdržení vašeho vzorku začíná naše práce. Vzorek podrobujeme všem potřebným testům a čekáme na výsledky. Zpravidla do 14 dnů máme vyhodnocený rozbor topné vody.

5. Vyhodnocení testů

Jakmile jsou nám známy výsledky z rozborů, zašleme vám výsledky s detailním vysvětlením naměřených hodnot. V případě, že vaše voda není v pořádku, navrhneme řešení, jak vodu upravit tak, aby neškodila vašemu kotli a topnému systému.


Objednejte si vzorek vaší topné vody

Vyplňte všechny informace ve formuláři a odešlete nám jej. My vám následně do e-mailu zašleme platební instrukce a informace o dalším postupu.


V případě potřeby nás kontaktujte na lince zřízené pro informace o rozboru topné vody.

+420 602 253 555


Cena vzorku vody 590 Kč
cena je vč. DPH a poštovného