NAŠE SLUŽBY

Strojový proplach

Jedná se o zbavení nečistot, vodního kamene, bakterií a usazenin z topného systému nebo podlahového vytápění pomocí stroje a proplachovací chemie. V souvislosti znečištěné topné vody se Váš kotel může nadměrně kazit.

Čistá voda do radiátorů
Zabýváme se také napouštěním upravené měkké vody přes demineralizační jednotku. Systém ošetříme vhodným přípravkem a máme jistotu, že voda v radiátorech a podlahovém topení, bude čistá a vhodná pro provoz.

TIP - Proč je důležité, mít v radiátorech čistou a nezávadnou vodu?
Čistý topný systém má velký vliv na účinnost topení a snižuje spotřebu. Chrání součástky kotle i čerpadel.

Provádíme srovnání vaší topné vody před a po čištění pro porovnání výsledků. Zabýváme se úpravou vody v průmyslu i domácnostech.

  


Montáž, opravy a servis plynových kotlů


Nové plynové kotle

Jestli stavíte nebo rekonstruujete svůj byt či dům, navrhneme vám ideální řešení. Za řadu let, kterou působíme na trhu se řadíme mezi špičku v oboru a proto s jistotou víme, jaké řešení pro vás bude ideální.


Servis

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis nejen kotlů, které namontujeme. Pravidelné prohlídky se provádí jedenkrát ročně. Součástí prohlídky je seřízení tlaku plynu, kontrola hořáku, komory, kontrola funkce bezpečnostních prvků, termostatů a plynotěsnosti dílů.

Během prohlídky je možné zaškolit nové pracovníky obsluhy.


Opravy

V případě, že máte plynový kotel, který již není v záruce, můžete se obrátit na naše služby. Specializujeme se především na značky Baxi, Chaffoteaux, Destila a Enbra.


Uvedení do provozu

Pro řádné uvedení zařízení do provozu požadujeme předložit následující dokumenty:

• revizní zprávu el. instalace
• revizní zprávu plynu
• revizní zprávu spalinové cesty

Bez předložení těchto dokumentů nemůže být plynové zařízení z bezpečnostních důvodů uvedeno do provozu.


Pří výměně kotle vám zajistíme všechny nutné dokumenty!

 


Zjistěte více o naší společnosti.